Fillies and gentlecolts,
Na het grote succes bij de vierde meet hebben wij besloten om ook bij volgende meetups weer veilingen te houden.
Op de veiling zullen door de community gedoneerde spullen worden verkocht zoals onderranden: McDonalds toys, blindbags, tekeningen, schilderijen, cardboard ponies en andere zelfgemaakte spullen.
De opbrengst van de veiling zal gaan naar pot om ook komende meetups mogelijk te maken.
Als je spullen wilt doneren kun je dit aangeven aan een van de organisatie leden, dit kan voor de meet door een mailtje te sturen naar "veiling@bronies.nl".
Als mensen spullen doneren waar tijd en moeite in is gestoken (tekeningen, schilderijen, zelfgemaakte spullen) is het mogelijk om in overleg een gedeelte van de opbrengst van het item terug te krijgen na de veiling.
Na feedback van verschillende artists hebben wij als organisatie besloten om het op de grote meets mogelijk te maken op aanvraag van de opbrengst van geveilde objecten de 50% terug te krijgen.
Dit doen wij om meer waardering te tonen voor de artists die tijd en moeite stoppen in de dingen zie zij maken.
Ook is het eventueel mogelijk om in verband met materiaal kosten een minimum prijs voor het object vast te stellen.
Ook dit zouden wij graag van te voren willen weten door middel van een e-mail.
Er zijn meerdere vragen binnen gekomen over het verkopen van commissions op de veiling, wij doen dit liever niet omdat het moeilijk is na te gaan of de koper deze daadwerkelijk zal ontvangen. Als je commissions wil doen kan dit dus gewoon via het forum, maar niet op de meet.
-De organisatie.
-De organisatie.